Торговельна Марка Заявка M : Громадська Рада Доброчесності

Однак члени Громадської ради доброчесності зробили те, чого від них ніхто не очікував, – у надзвичайно стислі строки на волонтерських засадах проаналізували 380 кандидатур і надали 134 (!) висновки про недоброчесність. Жернаков підтримує ідею того, що інформація в соціальних мережах має право на існування та перевірку. Тож, будучи ще на посаді судді,він мав у користуваннімотоцикл Honda, якийне задекларував. Помилково обраний шлях нової судової реформи може мати катастрофічні селидовуголь официальный сайт наслідки не лише для формування справедливої судової влади, але й для економічного розвитку України та добробуту громадян. Законопроєкт дасть можливість повністю підпорядкувати ВККС скомпрометованій ВРП, яка зазвичай чутлива до політичних впливів і толерантна до проявів недоброчесності в діяльності суддів. Урешті-решт ця реформа завершилася провалом, коли Конституційний Суд України в березні 2020 року визнав неконституційними більшість ухвалених змін.

громадська рада доброчесності складається з:

Верховна Рада обрала за своєю квотою двох нових членів Вищої ради правосуддя (ВРП). Ними стали адвокат Роман Маселко та Микола Мороз. Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.

Розпочалась Спецпідготовка Кандидатів На Посади Суддів

Інші троє не можуть бути адвокатами та призначаються губернатором після погодження законодавчим органом штату. Сьомим членом є Голова Верховного Суду штату, який водночас є головуючим у Судовій раді. Таким чином, лише одна особа гарантовано є суддею. Процес оцінювання суддів Вищою кваліфікаційною комісією стартував 23 березня 2018 року і за перший день роботи жоден суддя не був «відсіяний» за недоброчесність.

Цвк Витратить Більше 1,5 Млн Гривень На Доопрацювання Систем

Перелік громадських об’єднань, які відповідають вимогам для участі у зборах представників громадських об’єднань, копії поданих ними документів, а також перелік кандидатів до складу Громадської ради доброчесності оприлюднюються на офіційному веб-сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Вища кваліфікаційна комісія суддів завершила розгляд висновків Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидатів у Верховний Суд критеріям доброчесності та професійної етики. Після цього ВККС має сформувати остаточний рейтинг кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду.

Окрім висновків ГРД також надала до ВККС обґрунтовану інформацію негативного характеру щодо понад ста кандидатів. На початку лютого Етична рада ініціювала одночасну перевірку всіх членів ВРП. Після цього 22 лютого з Вищої ради правосуддя звільнилися одразу 10 членів. Через відсутність кворуму орган припинив здійснювати свої повноваження.

Додати Коментар

Паралельно, за лаштунками конкурсу, відбувався інший, не менш важливий процес – намагання Громадської ради доброчесності налагодити співпрацю з ВККС. Ще в лютому 2017-го члени ГРД запропонували ВККС підписати меморандум про співпрацю, в якому було б зафіксовано правила взаємодії обох органів. І сама пропозиція, і проект меморандуму були відхилені. Згодом ВККС відмовилася надати членам ГРД повний доступ до кандидатських досьє. Громадська рада доброчесності припинила свою участь у кваліфікаційному оцінюванні суддів. Олена Кадєтова – суддя Вищого спеціалізованого суду України.